Monday, October 4, 2010

Buat semua Sahabat mimi...





Salam Buat semua blogger-blogger yang budiman..
maafkan mimi kerana  sudah sekian lama tidak menziarahi tempat kalian......mimi menjaga orang tua mimi yang sedang sakit di PPUM...selama  3 minggu berturut-turut...berulang...
Minta jasa semua sahabat mimi Mendoakan kesihatan Bonda mimi agar lekas pulih....kembali seperti sedia kala....

Aku pandang kedalam mata tuamu
Disitu ada resah,ada rindu,ada sayang,juga ada marah
Aku pandang pada kedut diwajahmu
Disitu ada alur airmata duka,juga gembira

Bonda,
Aku ingin jadi yg terbaik tapi selalunya terbalik
Aku ingin jadi yg terhebat tapi selalunya aku tak larat
Aku ingin berikan kau senyuman tapi selalunya kau terima kedukaan

Bonda,
Berikan aku peluang utk aku buktikan
Aku mampu menggalas segala bebanan
Aku mampu mengharungi setiap cubaan
Aku mampu jadi insan cemerlang,gemilang & terbilang.

27 comments:

Mario said...

ok sis...semoga bonda sis cepat sembuh...

mimi said...

terima kasih my geng...semoga doa doa dari kalian yang ikhlas di terima oleh yang maha ESA...amin yarobalalamin....

qellissa said...

lissa doakan semoga ibu mimi cepat sembuh ye..amin..

mimi said...

terima kasih qellissa...amin yarobbalalamin...........

zahidah dihaz said...

semoga cepat sembuh...amin...

mimi said...

terima kasih zahidah...amin amin yarobbalalamin........

Razis said...

semoga mak mimi cepat sembuh...

mimi said...

Terima kasih Razis...semoga doa doa dari kalian yang ikhlas di terima oleh yang maha ESA...amin yarobalalamin....

Chaon Cornerz said...

patut la lame tak on9.. semoga semuanya baik2 je akak..

mimi said...

terima kasih cha on.....up up up up up cha on juga...dan emoga doa doa dari kalian yang ikhlas di terima oleh yang maha ESA...amin yarobalalamin....
Huge mimi~~~

shark said...

semoga beliau cepat sembuh..
harap mimi tabah,,
blogger semua ada disebelah kamu:)

mimi said...

Terima kasih shark.....amin yarobalalamin...

Zaer!! said...

mimi! so sorry k..zaer lama xdatang sini.bukan ape,ingat mimi sibuk.zaer malas nk ganggu.ok2,zaer doakan mak mimi sembuh dengan sehat sejahtera.banyakkan berdoa n bersabar k.zaer simpati atas y berlaku.

Afiq said...

sabar yer mimi..moga bonda mimi cepat sembuh dan menjalani kehidupan seperti biasa semula, insyaAllah.

mimi said...

Thanks zaer dan afif...amin amin amin...amin amin amin...amin amin yarobalalamin...

mr.curly said...

insyaAllah mimi.. bonda akn pulih spt bese.. bykkn bdoa n bsabar .. n jgn lupe bgtau pkembangan tbaru..

Cik Jari said...

akak,
tabah ye..
teruskan berdoa

moga bonda sembuh...aminn

ツbieaz@bie Azreenaツ said...

sedih gak bie tengok bonda :(

Bie doakan semoga bonda cepat sembuh dan harap2 bonda terus melawan kesakitan bonda hadapi dan jangan cepat mengalah.
InsyaALLAH bonda cepat pulih
amin ya rabbil alamin..

banyak2 berdoa,usaha dan bertawakal..

Snoop said...

nizam doakan moga ibu mimi cepat sembuh seperti biasa....

Ija Faezah said...

insyaAllah,semua akan pulih seperti sedia kala...amin... ;D

wati said...

semoga umi kak mimi lekas sembuh...sabar ek......

areev19 said...

semoga cepat sembuh..

~~su manje~~~ said...

salam sis...semoga bonda sis cepat sembuh dan sis tabah menghadapi ape jua dugaan...setiap dugaan ada hikmahnya......

eLL said...

semoga cepat sembuh

Abu Luqman said...

kami semua doakan semoga ibu mimi cepat semboh ye..

wati said...

singh pg sis...pekabar

mimi said...

Thanks semua....abu luqman dan wati ..thanks again ~~~~HUGE MIMI~~~

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...